כמה פעמים רצית ליצור אך משהו עצר בעדך?

להגביה עוף.

מסע בדרך האמן של שלושה חודשים של התחייבות והתמסרות דרך פתיחת ערוצי היצירה הנובעים מתוכי. הסדנה מבוססת על עקרונות הספר "דרך האמן" שכתבה ג'וליה קמרון.

כמה פעמים רצית ליצור אך משהו עצר בעדך?


כמה פעמים ביקשת להעיר את היוצר שאת/ה אך הספקות, החששות ואמירות מהעבר בלמו את דרכך?
מסע בדרך האמן היא סדנה לא.נשים שרוצים להעיר את היוצר הפנימי, להתגבר על מחסומיי עבר הזדמנות אמיתית להתפתחות רוחנית ויצירתית- מתוך חקר עצמי פנימי למרחבים חדשים של הוויה ויצירה.
בהנחיית צביקה אלטמן, פסל, מורה, אוצר תערוכות והולך דרך אשר התמסר ליצירה ולאמנות כדרך חיים והתפתחות אישית.

נקודה על הסדנא

פירוט

נקודה על הסדנא

פירוט

נקודה על הסדנא

פירוט

נקודה על הסדנא

פירוט

צביקה אלטמן

אמן, פסל

נולדתי בשנת 1968 בלוד וגדלתי בסביבה של עירוב תרבויות ושורשים, ריחות וטעמים, צלילים וצבעים.
בשנת 1980 עברתי לרחובות ונחשפתי לאומנות, תרבות ומדע. ככל שלמדתי לעמוד על השוני והמאחד בין בני האדם גדלה סקרנותי לתרבויות השונות והקשר בין מקום לידתו, זמן לידתו וחינוכו של האדם אשר משפיעים עליו בהמשך חייו הבוגרים. הפתיחות ללמוד מכל אדם ומכל תרבות היא זכות גדולה המשפיעה עלי ועל האמנות שלי.
בעבודותיי אני חוקר את המיזוג בין העולמות הגשמיים והרוחניים בחיי היום יום, ואת הבחירה לעסוק באמנות כדרך חיים לצד הקמת משפחה וגידול שתי בנות. אני יוצר פסלים הנעים בין המופשט לדימוי הקונקרטי, תוך כדי שימוש בחומרים שונים הנבחרים בהתאם לתמה המרכזית של העבודה; כמו למשל, כנפיים שנחצבו באבן קשה או עוף דורס שיצרתי מברזל – כאשר החלטתי לעבוד בחומרים קשים וכבדים על מנת להביע רעיונות רוחניים מתוך עניין למתוח את גבולות החומר ולבחון את יכולתו לגלם את הרעיון הרוחני שנמצא בבסיסו.
בשנים האחרונות אני בוחן את גבולות ההעזה שלי ללכת בעקבות ליבי. אני עושה זאת מתוך אמונה שהאדם הוא היחידי אשר מגביל את עצמו ואת התפתחותו הרוחנית והגשמית.

פיסול באבן פיסול בברזל פיסול בעץ פיסול אקולוגי פיסול סביבתי פיסול ישראל חוג לפיסול לימוד פיסול פיסול עכשווי פיסול בקלקר

היצירתיות נמצאת בכל והמסע מיועד לכולם.

כמה מעבודותיהם של בוגרי הסדנא

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

מחיר השתתפות: 1500 ₪

יוצאים לדרך ביום ראשון 24/10 בשעה 18:30
14 מפגשים שבועיים בכל יום ראשון בשעות 18:30-21:00
בגן רוח אדמה במושב עולש בשרון

תלמידים מספרים

יצירתיות היא מהות הבריאה והבריאה מעודדת ואוהבת יצירתיות.

בואו איתי למסע יצירתי שבו נגלה את החומר... לפרטים נוספים: צביקה 052-3345490

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email